Usturimi si dureri foarte mari

01-02-2014
Darina1234
Nu este medic/terapeut
Darina1234
Mi-am inceput viata sexuala in urma cu putin timp, si am tot avut problema in zona vaginala, dupa primele 4 zile in care faceam sex in fiecare zi mi-au aparut niste bube in acea zona, am fost la medic si le-am tratat, dupa cand am facut-o din nou a inceput sa ma usture si sa ma doara faorte tare iar acum urinez des si cu usturimi. Ciclul nu mi-a mai venit de luna trecuta (mi-a intarziat 14 zile) si am secretii farte dense si branzoase albe. ce pot avea?
3 comentarii
0
01-02-2014, ora 22:24
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
Dupa simptome pare a fi Candida...stiu ca este un tratament pentru asa ceva dar trebuie sa mergi la medic prima data sa constate exact despre ce este vorba si ce fel de tratament ai nevoie!!o seara buna!!
0
01-02-2014, ora 23:43
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Candidoza, infectie urinara, dereglare hormonala sau sarcina.

Oricare din cele e mai sus.
Mergi la ginecologie neaparat.
0
02-02-2014, ora 01:29
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Darina din cate am citit din momentul tratamentului ai avut acelasi partener, si asta inseamna ca ar trebui sa mergeti AMANDOI la un consult si sa URMATI AMANDOI TRATAMENTUL, pt ca tu te tratezi azi si maine cand ai din nou contact problema revine.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: