Usturimi dupa actul sexual si merg des la baie. Ajutor!

30-12-2012
Kappa_K
Nu este medic/terapeut
Kappa_K
Buna. Am aproape 17 ani si prietenul meu 18 ani (daca ajuta cu ceva aceste informatii)
Nu am mai facut sex de vreo 5 luni. in noaptea trecuta am facut sex si in noaptea urmatoare, adica noaptea trecuta. Astazi de dupa masa imi vine sa merg des la baie si simt usturimi in zona vaginala cand elimin urina. De asemenea, am observat k pe hartia igienica erau pete rosiatice foarte deschise la culoare, k si cum in urina ar fi fost putin sange, aproape nesesizabil.
Inseama k am cv rana inauntru? Ma ustura chiar la intrarea in vagin. Ciclul ar trebui sa imi vina peste 5-6 zile, deci nu e de la ciclu.
Ce sa fac sa nu ma mai usture si sa nu imi vina sa merg asa des la baie?
Va rog frumos sa ma sfatuiti pentru ca sunt foarte speriata si nu stiu ce sa fac. In unele momente imi vine sa plang, gandidu-ma ca cine stie ce am :((
(Mentionez ca am facut sex protejat pe tot parcursul actului sexual)
2 comentarii
0
31-12-2012, ora 13:49
Dr. Costin George Adrian
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Costin George Adrian
Ideal ar fi sa mergi la un medic ginecolog pentru un consult. Cel mai probabil ai o uretrita si poate fi benefic un antibiotic.
0
31-12-2012, ora 15:53
smaralde
Nu este medic/terapeut
smaralde
intra intr-o farmacie si roaga farmacista sa-ti dea ceva. Inainte se chema NEOXAZOL. Dupa prima doza vei vedea ameliorari. Sanatate
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici