Usturimi de la prezervativ

31-08-2013
safe
Nu este medic/terapeut
safe
Buna ziua! Am fost in perioada fertila si am avut contacte sexuale protejate cu prezervativ, mi-e frica sa nu fi fost gaurit, am verificat dar nu a curs nimic din el. Pot sa stau linistita?Mereu sunt stresata cand e vorba de sex, imi vine sa iau pastila de urgenta dar nu stiu daca are rost. Si inca o intrebare, dupa un act sexual cu prezervativ durex am avut usturimi.Imi puteti spune va rog care e cauza acestor usturimi?Multumesc
2 comentarii
0
02-09-2013, ora 11:35
Andra Constantin
Nu este medic/terapeut
Andra Constantin
daca ai verificat si nu a fost gaurit, de ce sa iti faci griji? esti prea incordata. daca este pus corect sunt putine sanse sa se rupa. rar am auzit lucrul asta. imi place insa faptul ca in sfarsit am auzit pe cineva care spune ca a folosit protectie. :)) in general aud numai "neprotejat". asa..deci nu ai de ce sa iei pilula. De la actul ssexual cand ai folosit prezervativului durex ai mai avut contact sexual?sau acela a fost ultimul?
0
02-09-2013, ora 21:53
safe
Nu este medic/terapeut
safe
Am mai avut dar nu m-am mai iritat ! Multumesc de apreciere :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici