Usturime si iritarea pelii in parea ed sus a penisului

13-07-2009
pipous
Nu este medic/terapeut
pipous
Suntem la mare in vacanta si din nechibzuiala multa am fakut dragoste in mare !
in scurt timp inainte de somn nu am mai putut face dragoste din cauza iritarii si usturimii a organelor genitale insuportabile la mine si la prietena mea.
Sintem un cuplu fidel si pina acum minim 4-5 luni nu am avut nici un desconfort in timpul actelor sexuale.
Acum sintem ambii cu organele iritate(se vede cu okiul liber pele roshie si iritata) deja 3 zile la rind nci o skimbare nu se vindeka delok.
Va rog mult de tot sa ne sugerati un tratament pe cale naturala !
Nu am incredere in domnisoarele si domnisorii de la farmacie, iar la spital nu shtiu cum sa ma adresez sintem intr-o tara straian dar vacanta mai dureaza ceva timp !
Va rog mult de tot sa ma ajutati cu vre-o reteta !
1 comentarii
0
23-07-2009, ora 15:53
t3od0r
Nu este medic/terapeut
t3od0r
ceva ca o iritatie am si yo pe capul penisului, e cum is cosurile alea care ies pe pe piale, dar un pic mai zemoase, mi-au aparut prima data acum vreo luna si ceva dar imi disparuse si acum de vreo 2-3 zile au aparut iar si ma mananca foarte tare, dar sant perioade cand ma lasa porma iar incepe, primadata au aparut cateva pe pijloc si acum au aparut aproape pe tot penisul, partea de sub piele a penisului si as vrea sa stiu daca e ceva grav sau dati-mi un sfat, eu am 17 ani si pana acum nu am mai avut asa ceva niciodata
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.