Usturime groaznica

02-04-2009
anemina
Nu este medic/terapeut
anemina
AJUTOR URGENT!

Totul a inceput dupa un contact sexual in kre din febra momentului, prietenul meu m-a penetrat in anus.M-a durut foarte tare el zice k nu a fost cu intentie, noi nu am practicat niciodata asa ceva, dar a doua zi am avut din nou un contact sexual in timpul caruia am inceput sa simt o usturime cumplita, organele mele genitale de la suprafata inflamandu-se.Cand am terminat usturimea s-a accentuat, ma usturau foarte tare labiile mici si mari si vaginul la suprafata, prietenul meu spune k ardeam foarte tare in interior ca s-a simtit oparit.La o zi dupa aceasta mie mi-a trecut, insa la cateva zile dupa prietenului meu i-au aparut pete rosi pe penis care la inceput erau mai mari apoi si-au redus dimensiunea, prezinta mancarimi pe capul penisului.Deci eu usturimi el mancarimi?Mentionez k avem o relatie stabila de cativa ani.ce poate fi ?Va rog ajutati-ma sunt disperata!relatia mea se distruge!Multumesc anticipat
3 comentarii
0
02-04-2009, ora 11:16
p_andra
Nu este medic/terapeut
p_andra
cel mai bun lucru pe care il puteti face e sa consultati un ginecolog/urolog. tu prezinti simptome de vaginita, dar el... nu stiu exact cum arata acele pete rosii, dar situatia pare a fi o BTS... mai bine mergeti la un consult.
0
02-04-2009, ora 13:15
anemina
Nu este medic/terapeut
anemina
multumesc foarte mult oricum aveam de gand sa consult un ginecolog, m-am informat si nu am stiut k poate fi relevant dar in ziua knd s-a intamplat abia terminasem un tratament intensiv cu antibiotice.dar ink o nelamurire aceasta vaginita ar putea fi cauza acelor pete rosii?l-ar fi putut afecta?nu are usturimi, doar mancarimi, petele sunt d un rosu mai inchis, de marimea unui bob de mazare, chiar mai mici.poate fi doar o iritatie cauzata de vaginita mea?
0
02-04-2009, ora 13:22
anemina
Nu este medic/terapeut
anemina
sau vaginita mea poate fi cauzata de faptul k m-a pentrat anal?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.