Usturime dupa urinare

03-12-2010
crstian_me21
Nu este medic/terapeut
crstian_me21
Am 26 ani si pana acuma nu am avut pb dar de vreo saptamana incoace am senzatii dese de urinare nu intotdeauna urmate de o golire totala parca totdeauna mai ramane ceva si in plus dupa fiecare urinare simt o usturime in capul penisului si mai tot timpuil ma duc la toaleta si nu fac prea mult si cand fac parca e un jet anemic. Sa fie vb de schimbarea care am facuto ca am renuntat la coca cola (dupa 10 ani in care am baut numai cola) si am inceput sa beau si apa (doar dupa masa un pahar de suc cola si nu intotdeauna), cam de atunci au inceput problemele, sau sa fie pe baza de stress ca am avut ceva pb financiare in ultima vreme Va multumesc
3 comentarii
0
04-12-2010, ora 22:18
crstian_me21
Nu este medic/terapeut
crstian_me21
cred ca am gasit problema se pare ca sar putea sa fie o raceala la rinichi ca de 2 zile beau ceai de cozi de cires si mie mult mai bine momentan dar mai am si ceva dureri de rinichi de 2 zile simt un junghi din spate pana in stomac asta carui fapt sar putea datora
0
08-06-2011, ora 10:11
N.aurel
Nu este medic/terapeut
N.aurel
Buna Dimineata! As vrea sa pun o intrebare,..care sant primele sintome a unui cancer uretral. Stiu ca este un neo..rar dar totus as vrea sa stiu. Cu multumiri!
0
10-06-2011, ora 08:47
N.aurel
Nu este medic/terapeut
N.aurel
Cred ca si Domnul de mai sus si-a raspuns singur! Cred ca asa e singurul mod de a afla raspunsul!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: