Urgent un rasp - dureri pe partea stanga a fetei

14-10-2015
Teony213
Nu este medic/terapeut
Teony213
Am o problema de ceva timp in partea stanga a fetei...ma doare tampla dureri surde in ureche si uneori dureri de maxilar care se lasa pana in barbie si uneori imi pocneste maxilarul...nu e insurpotabil dar ma deranjeaza vreau sa specific ca nu am gingiile umflate sau dureri de masea doar mici intepaturi uneori dar nu stiu de unde vin nu pot sa imi dau seama.as vrea sa stiu despre ce ar putea fi vorba.momentan nu sunt in tara.
4 comentarii
0
14-10-2015, ora 16:23
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Poate aveti vreo infectie la radacina vreunui dinte care oricum numai cu o radiografie panoramica se poate vedea.
0
14-10-2015, ora 17:05
Teony213
Nu este medic/terapeut
Teony213
Multumesc pt rasp inca ceva ar putea avea vreo legatura ganglionul de sub mandibula cu o infectie dentara?
0
14-10-2015, ora 21:06
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu ati scris in topic de vreun ganglion dar daca il aveti umflat e semn de infectie in organism. El incearca sa va apere de infectie.
0
15-10-2015, ora 12:15
Dr. Sandita Dan
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Sandita Dan
Bună ziua,

Puteţi sa faceţi o radiografie panoramica şi sa o postaţi aici. Cel mai recomandat este totuşi sa va vadă un medic...


Multă sănătate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul