De trei zile ma ustura pe interior pielea de pe penis doar cand o trag de pe cap

27-12-2007
adrianvlad
Nu este medic/terapeut
adrianvlad
Am si eu o problema!!!! De trei zile ma ustura pe interior pielea de pe penis doar cand o trag de pe cap, nu am nici o secretie sau mancarimi. Am avut contacte sexuale doar cu prietena mea neprotejate care momentan urmeaza un tratament pentru acneee cu un medicament <<Roacutane>> ceva de genul asta si are vaginul foarte foarte uscat si un fel de secretie alba pe labii.Este posibil sa ma fi iritat de la faptul ca ea are vaginul uscat pentru ca in timp ce aveam contactul sexual cu ea ma ustura. Aceste usturimi sunt intr-o zona restransa sub capul penisului. Am facut in iunie analize pentru adimiterea la Academia Navala si nu am avut nimic de genu boala venerica si acolo se fac special pentru asa ceva cele de sange.De cand ia aceste medicamente prietena mea are buzele uscate are tenul uscat dimineata are pielite pe fata.Va rog sa imi raspundeti pentru ca incepe sa ma acuze. :(
2 comentarii
0
27-12-2007, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
DA este posibil sa te usture de la un contact sexual cu un vagin be lubrifiat. Exista la sexshop lubrifianti artificiali.
0
27-12-2007, ora 00:00
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Ar putea fi vorba despre candidoza( este frecvanta) si in aceasta situatie ar trebui sa urmati amandoi un tratament prescris de medicul ginecolog.Numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •