Verospiron + Ciprinol

30-10-2014
Ella2013
Nu este medic/terapeut
Ella2013
Buna ziua. Incep a 3-a luna de tratament cu Verospiron pentru exces de testosteron si in acelasi timp iau si Selezinc pentru caderea parului, recomandate de medic. In urma cu 3 zile se pare ca m-am ales cu o raceala la ovare.. sau nu stiu exact cum sa o numesc...respectiva senzatie ca trebuie sa urinezi non stop, si groaznica senzatie de usturime si intepaturi la urinare.. asa ca in disperarea mea din toiul noptii am pus pe cineva sa imi ia ceva de la farmacie, uitand desigur sa mentionez ca urmez tratement cu Verospiron.. Asa ca mult asteptatul tratament a fost adus, Ciprinol si UractivDrink si am inceput administrarea. Desigur mi-am dat seama ce prostie fac dupa 2 zile cand am observat scurgeri vaginale maronii abundente.. presupun ca sange.. De pe prospectul Ciprinol am inteles ca nu trebuie luat cu suplimente minerale si tizanidina. Nu o sa mai iau Ciprinol, si rog pe cineva sa ma ajute cu informatii: daca acea sangerare poate proveni de la combinarea celor 2 medicamente, si daca e ceva grav.. ca sa merg la doctor. Multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.