Un mic ajutor: iritatii, usturime in jur capului penisului

04-06-2008
luci1234
Nu este medic/terapeut
luci1234
Buna as dori si eu un sfat ce ar putea fi... de ceva vreme eu si pretena mea nea apaparut un fel de iritatie. Mie in jurul capului in partea de jos un fel de taieturi mici arsuri nu stiu cum sa le numesc.. se vindeca o vreme dar daca intretin relati sexuale dinou se rupe si ustura..doar atunci... in rest nu ma deranjeaza la urinare la nimic la fel si pretena mea ei ii apar un fel de explozi mici...dupa ce o facem prima oara ustura si se rupa ranilile acelele mici dar in 1-2 zile sa vindeca... ce poate fi???? precizez amdoi am fost santosi din punct de vedere sexual nu am mai avut nici un fel de boala genitala sau ceva de genu a aparut asa dintr-o data ! multumesc
2 comentarii
0
05-06-2008, ora 00:00
Dr. Stela Tirneci
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti, sector 1
Dr. Stela Tirneci
Trebuie sa faceti unvestigatii pentru a vedea despre ce este vorba.Se impune un consult ginecologic, pentru dumneavoastra dermatologic si un examen de secretie.
Toate cele bune.
0
04-09-2009, ora 23:07
razvan.r
Nu este medic/terapeut
razvan.r
Buna ziua.
Ma numesc Radu Razvan, am 33 ani, si am o problema. Am luat un tratament cu metronidazol + doxiciclina, recomandat de medicul sotiei mele si am dat de o problema grava. In prima zi cand am luat aceste pastile, dupa aprox 30 min, m-a apucat o mancarime foarte tare pe penis. Cam intr-o ora a disparut dupa care mancarimile au reinceput pe la ora 16. Am sunat la medic si mi-a spus sa dau cu clotrimazol mk dar tot nu mi-au trecut. Am vb iar cu doctorul si mi-a spus sa incerc cu Advantan milk. Am dat a 2-a zi cu acesta dar s-a agravat si am facut un fel de arsura. Ce pot face, va rog sa ma ajutati ca nu pot merge la doctor, din probleme personale. Va multumesc anticipat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: