Umflatura tare pe labia mica chiar la intrarea in vagin

05-06-2011
flywhityou
Nu este medic/terapeut
flywhityou
Am de 3 zile o umflatura tare de marimea unui bob de fasole chiar la intrarea in vagin pe labia mica, a aparut dintr-o data, este dureroasa daca o strang altfel nu ma deranjeaza sau jeneaza, o sa merg la ginecolog dar sunt la ciclu momentan, pana atunci mi-ar prinde bine niste pareri ca sa ma mai linistesc. Precizez ca nu am scurgeri sau alte modificari genitale, am verificat si nu este cos sau fir de par,
Multumesc anticipat celor care imi raspund.
3 comentarii
0
18-09-2011, ora 16:36
cristina.pope
Nu este medic/terapeut
cristina.pope
As vrea sa stiu daca ti-ai disparut ce ai avut..si eu am la fel de 2 zile si nu stiu ce e.ai putea sa imi trimiti un mesaj pe adresa mea de mail sa imi spui cum ai scapat de asa ceva si ce anume este -*

merci mult


(*modificat de admin)
0
23-09-2011, ora 12:54
flywhityou
Nu este medic/terapeut
flywhityou
Cred ca a fost o umflatura sau un chistulet al glandei Bartholin, a disparut de la sine sa spart ca si un cos, nu mai am avut probleme de atunci.
Multa sanatate.
0
02-05-2016, ora 13:42
D@vid
Nu este medic/terapeut
D@vid
Buna ziua am o problema care mia aparut acum 30 de minute, am avut un contact sexual cu sotul meu, iar dupa acea mi-am facut un dus cand am iesit din baie am vazut ca mi sau umflat amandoua labii dar cea din dreapta este mai mult umflata.
Simt ca ma tacane si cand imi apas mai tare ma doare dar mai mult in partea dreapta.
Va multumesc din suflet si astept un raspuns din partea dumneavoastra.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.