Umflatura moale in anus

07-06-2006
nosolo
Nu este medic/terapeut
nosolo
Uhh. e o umflatura dar e ciudata. nu e rosie nu e tare... u pur shi simplu parca ar contzine ceva moale. nu stiu ce e... sper sa ma putetzi ajuta... oricum dak e merg la medic.. dar vreau sa stiu la ce sa ma astept... ms
6 comentarii
0
08-06-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Ar putea fi pur si simplu un hemoroid.mergeti la medic sa vada exact despre ce e vorba si sa va dea un eventula tratament
0
08-06-2006, ora 00:00
nosolo
Nu este medic/terapeut
nosolo
Daca este un hemoroid... am aplicat un gel antihemoroid cred... avea maica-mea... vreau sa stiu din ce cauza a aparut shi ce sa fac sa nu mai apara... ms.
0
09-06-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Mergeti la medic, vedeti daca acesta este diagnosticul sau nu, si veti afla acolo si ce e de facut
0
24-08-2009, ora 18:14
Andreiiyy
Nu este medic/terapeut
Andreiiyy
mie mi-a aparut o umflatura intre fese chiar la intrarea in anus.la inceput ma jena doar un pic, dar dupa o vreme a devenit dureroasa. imi trecuse, dar acum, dupa cateva luni a aparut din nou si parca este si mai dureroasa si nu prea mai da semne ca ar disparea.este "doar" un furuncul sau poate fi ceva mai grav? astept raspuns va rog. multumesc.
0
13-06-2012, ora 17:05
anonim3443
Nu este medic/terapeut
anonim3443
Andreiiyy ai mai gasit cumva remediul?! Sunt in aceiasi situatie si nu prea stiu ce sa fac. Tot ce stiu e ca durerea este inrezistibila, nu pot sta jos pentru ca daca il ating durerea este incredibila.
0
03-05-2021, ora 10:58
Catalinho
Nu este medic/terapeut
Catalinho
Si eu am ceva asemănător dar cam de o saptamna si e tare ce poate fii ca e foarte dureros iau pastile si micro H un tratatament pentru hemoroizi dar nu-mi trece si doare de parca imi da cineva cu un cuțit ma puteti ajuta cu un sfat va rog multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: