URGENT-Durere urata in partea stanga, zona inghinala.

25-01-2009
charlotte
Nu este medic/terapeut
charlotte
De cateva saptamani bune am o durere destul de suparatoare in partea STANGA, zona inghinala putin mai sus. Eu m-am obisnuit deja cu ea, simt aceasta durere NUIMAI cand stau in picioare, pe partea stanga cum se zice (de exemplu, cu mana pe sold, orientata pe stanga).cand stau dreapta normal, nu simt nimic, la fel si cand lucrez (deci stau jos).Cand am fost sa mi se face o urocultura, a iesit ca am E.COLI am facut tratamant cu antibiotice 10 zile, dar nu a trecut.Urina in continuare are un aspect nenatural ( ceva mai "tulbure).
Nu stiu ce sa mai fac, si daca este grav.
Iar daca am facut tratament, de ce nu mai trece???
As dori o parere de medic, daca se poate, nu ma bazez decat pe experienta medicala, nu pe ce a pacientului.
Multumesc mult !!!!!!!!! Va astept raspunsul !
1 comentarii
0
14-02-2009, ora 07:05
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Buna dimineata!

Eu Nu sunt medic, dar daca doriti, puteti lua in seama ceea ce va voi spune mai departe.
Este foarte important sa eradicati infectia cu Escherichia Coli. Pentru aceasta, unul dintre cele mai bune suplimente, este URICOL. Il gasiti la orice farmacie; sunt suficiente cate 2 plicuri de 3 ori pe zi, minim 7 zile, maxim 14. In urma acestui tratament care echivaleaza cu o cura balneoclimaterica, veti scapa de modificarile aspectuale ale urinei si nu numai.
Dupa maxim 14 zile de tratament, repetati urocultura; daca ati scapat de E.Coli (mai mult ca sigur) si tot mai aveti acele dureri, consultati un medic internist!

Numai Bine si Insanatosire grabnica.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.