UMFLAREA CORPULUI?

11-10-2008
babydolleas
Nu este medic/terapeut
babydolleas
Buna ziua, am si eu nevoie de un raspuns urgent.Sunt o femeie de 25 de ani, 1.65 inaltime si 52 kg.Am fost plecata din tara unde am pus 2 g pe mine, in special in jurul taliei, al feselor si a coapselor.Tot acolo din 10 zile am avut scaun doar 2 zile.Mi-am simtit tot corpul umflat se si vedea la un moment dat la incheieturi si de asemenea nu puteam sa ma aplec bine sau sa imi indoi mainile.Am revenit in tara unde am slabit dupa cantar cele 2 kg dar pe corpul meu nu se observa pierderea celor 2 kg.Si de cateva zile iar ma simt umflata, si se si vede. Trebuie sa specific ca acum am ar trebui sa vina menstrautia si ca am fosta de mancare cam mare.Dar cand eram plecatat din tara nu trebuia sa vine ciclul.Va rog sa ma indrumati macar, daca nu stiti un raspuns catre ce doctor sa ma indrept deoarece eu am sa plec pe 20 din tara de tot si as vrea sa am un raspuns in aceasta problema.Va multumesc
1 comentarii
0
10-11-2008, ora 15:05
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Pt problema cu constipatia ati face foarte bine daca ati lua Herbolax (3 capsule de 2 ori pe zi, dimineata si seara cu minim 15 minute inainte de masa, dar ar fi perfect daca ati lua cu 30 de minute inainte de masa).

Dacs problema persista, dar nu crde, consultati un medic internist! Multa sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.