Tumoare laringiana maligna

14-11-2011
Cika
Nu este medic/terapeut
Cika
Tata a fost depistat cu Tumoara larigiana maligna, a fost operat, i s-a pus tubul prin care respira. sunt foarte ingrijorata, ce urmeaza acum ?! Astazi am primit nefericita veste, rezultatul biopsiei care ne-a fost comunicat telefonic si maine vom merge la spit.Panduri - Buc pt a vb cu mediucl. Nu am liniste sunt foarte ingrijorat. a mai trecut cineva prin situatie asa de grea ?1 Plang intr-una de cand am aflat. sunt speriat, mintea fuge numai la ganduri negre si nu mai am lacrimi.
2 comentarii
0
14-11-2011, ora 15:08
MdCamelia
Nu este medic/terapeut
MdCamelia
Draga Cika, iti recomand sa te linistesti in masura in care poti, doar astfel poti lua cele mai bune decizii.
Solutii vor exista si cu siguranta vi le va comunica medicul. Din pacate insa, cele mai bune solutii nu ni le ofera sistemul de sanatate romanesc si trebuie sa le cautam in strainatate. Daca bugetul familiei va permite o deplasare la Clinica Anadolu din Istabul va spun sa nu ezitati.
Sunt familiarizata cu ce se intampla acolo si te pot ajuta cu informatii suplimentare daca doresti.

Multa sanatate ii doresc tatalui tau, iar tie si familiei multa putere.
0
14-11-2011, ora 17:44
Cika
Nu este medic/terapeut
Cika
Multumesc foarte mult pentru raspuns. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati trimite mai multe informatii pe mail.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.