Trebuie sa imi fac griji ?

06-07-2008
Calin313
Nu este medic/terapeut
Calin313
Acum cateva zile eu si prietena mea neam jucat in lenjerie intima, iar eu am avut erectie si lichidul seminal a ajuns pe boxerii mei astfel incat se vedea o pata umeda pe ei. Jucandune, boxerii mei s-au frecat de chilotii ei. As dori sa imi spuneti daca sunt sanse sa fie insarcinata si daca da care ar fi acelea, dar daca si chilotii ei s-au udat sau s-ar fi dat la o parte? Care ar fi sansele?


Va rog lamuritima. Multumesc anticipat.
4 comentarii
0
06-07-2008, ora 00:00
goatita23
Nu este medic/terapeut
goatita23
daca nu ai auvut relatii sexuale cu partenera ta nu are cum sa ramana gravida si tu si ea sunteti virgini interesativa mai mult despre sex
0
06-07-2008, ora 00:00
Calin313
Nu este medic/terapeut
Calin313
Multimesc, dar as dori mai multe raspunsuri si niste explicatii concrete. Multumesc.
0
07-07-2008, ora 00:00
cleo28
Nu este medic/terapeut
cleo28
Buna ziua, am si eu o intrebare, va rog! La analizele gratuite facute de catre Minister, la testul de sange sau cel de urina, poate fi depistata o sarcina? (asta in cazul in care nu am cerut o analiza speciala pt depistarea sarcinii). Multumesc anticipat!
0
08-08-2018, ora 13:51
Deea Aa
Nu este medic/terapeut
Deea Aa
Bunza ziua.pe data de 5 iunie am facut un chiuretaj intrucat sarcina s a oprit din evolutie iar pe data de 6 iulie mi a venit menstruatia.acum insa trebuia sa imi vina din nou dar nimic.am avut ceva intepaturi in burta dar tot nu mi a venit.testul de sarcina a iesit negativ.oare l am facut prea devreme sau care ar fi cauza acestei intarzieri? Daca as fi gravida exista probleme dat fiind ca nu a trecut mult timp de la chiuretaj
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici