Forum medical - întrebări și răspunsuri medicale
Vizitarea site-ului implică acceptarea cookies-urilor. Citește mai multe
Forum medical Regulament Colaborare - răspunsuri

Tratament cu ovule

09-02-2007, ora 00:00
Autor: Lakshmi
As avea si eu o intrebare. Am primit un tratament pe baza de ovule cu Polygynax, si la interactiuni spune:"A nu se utiliza impreuna cu produse spermicide(apare risculinactivarii) si prezervative." si acum sunt nedumerita daca mai pot avea contact sexual pe durata tratamentului(10 zile)(am uitat sa intreb doctorul). A mai luat cineva? Mi-ati putea raspunde? Multumesc mult.
5 comentarii
09-02-2007, ora 00:00
Autor: mih
Fara contact in timpul tratamentului.
21-02-2007, ora 00:00
Autor: mythought
cand faci tratament cu ovule nu ai voie sa ai contact sexual.Ar trebui sa scrie si pe prospect!
25-02-2007, ora 00:00
Autor: laryssa
nu ai voie contact sexual neprotejat, dar nici protejat...trebuia sa iti spuna medicul asta...nu era nevoie sa intrebi tu...
22-06-2007, ora 00:00
Autor: DA'na
Mie , doctorul ginecolog mi-a recomandat sa iau un singur ovul. Am avut un contact sexual dupa aprox 5-6 zile. Pot aparea problleme?
22-06-2007, ora 00:00
Autor: DA'na
Am omis fapptul ca dupa luarea ovulului am observat niste scurgeri albe foarte consistente ( asemenea unor pastile faramate). Am facut dragoste neasteptand sa treac problema. Ar putea aparea complicatii ?
Adaugă un comentariu / răspuns

17-05-2013, ora 10:25
Iti imaginezi un fond de ten de care sa te indragostesti ? Daca nu ai incercat niciodata machiajul mineral e momentul sa incepi chiar azi. Daca iti este cunoscut, Glamy are pentru tine o supriza : anotimpul rece iti aduce in plus 20% reducere pentru produsele compacte Bellapierre.
Te asteptam in magazinul nostru online cu un cadou de 25 RON la inscrierea pe site si transport gratuit la toate comenzile tale prin curier rapid.

Vezi cosmeticele minerale de pe Glamy
Medical Black Friday Medical Black Friday