Tot ce maninca, varsa..

13-07-2009
natalia91
Nu este medic/terapeut
natalia91
Buna ziua, am si eu nevoie de ajutor, daca poate cunoasteti cineva problema mea.Mama mea are tot timpu probleme cu stomacul, tot ce maninca trebuie sa verse(adica sa vomite), de altfel burta i se umfla si se ingalbeneste la fata.A facut diferite controluri medicale si nimeni nimic nu-i gaseste.Dar daca stomacul nu permite trecerea si prelucrarea alimentelor inseamna ca totusi are ceva..cine poate are probleme asemanatoare, sau sa intimpinat cu asta vreodata va rog mult sa ma ajutati.In ultimul timp varsa cu acrime, mentionez ca a avut cam vreo jumate de an in urma operatie la fiere care i sa indepartat deoarece avea pietre foarte mari acolo.Inainte de operatie la fel varsa tot ce minca.A incercat sa nu verse, dar altfel nu poate pentru ca se umfla toata si la miini si la picioare, si practic nu poate merge.se simte foarte rau daca nu produce voma singura.va rog mult sa ma ajutati, mersi anticipat!
4 comentarii
0
13-07-2009, ora 14:51
Amalia24
Nu este medic/terapeut
Amalia24
Un test pt hepatita a facut?
0
14-07-2009, ora 11:13
natalia91
Nu este medic/terapeut
natalia91
La hipatita test nu a facut..miine o sa-i zica sa mearga la mdic, sau chir poate o so insotesc eu..multumim mult pt ajutor...
0
14-07-2009, ora 23:50
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
O endoscopie iarasi ar fi bine venita, pt ca poate fi vorba de o afectiune a stomacului!
0
15-07-2009, ora 00:01
natalia91
Nu este medic/terapeut
natalia91
Endoscopie a facut si nu iau gasit nimic..da numaidecit ma voi duce cu ea sa mai faca odata..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: