Testicol drept lasat

17-06-2009
bigbrother007
Nu este medic/terapeut
bigbrother007
Buna ziua,

Am 18 ani si poate acum 1-2 ani in urma am realizat ca testicolul drept este mai lasat decat cel stang. Ca sa zic nu am acordat importanta acestei probleme, deoarece nu am avut nici o problema, adica nu am avut dureri si nici nu am, sau ceva de genul. Eu as zice ca testicolul drept este mai lasat deoarece intre picioare nu incap ambele testicole sa stea la acelasi nivel, si de aceea tisticolul drept sta mai lasat intre picioare, iar cel stang sta putin mai sus.

As putea avea motive de ingrijorare ? Multumesc.
4 comentarii
0
18-06-2009, ora 11:11
sexologul
Identitate neconfirmată
sexologul
Ce trebuie sa faci tu cat mai repede la un medic sa ti se faca o ecografie sa nu fie vb d eo hernie sau alte diacnostice, , un medic te va ajuta mult, , dar nu mai sta, , , numai bine
0
18-06-2009, ora 11:50
bigbrother007
Nu este medic/terapeut
bigbrother007
dar cum sa fie vorba de o hernie, ca am observat ca am problema asta poate de acu 2 ani... eu zic ca daca ar fi fost hernie, s-ar fi declansat pana acum..
0
20-10-2009, ora 17:25
crh7
Nu este medic/terapeut
crh7
am shi eu o asa problema .testicolul drept parca este mai intre piciopare. prca testiculele satu in rind. oare ce poate sa fie?
0
04-12-2010, ora 19:47
armas
Nu este medic/terapeut
armas
citva timp am observat si eu ca testicolul drept este lasat si inainte de erectie intra in nauntru, oare e ceva serios?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •