Forum medical - întrebări și răspunsuri medicale
Faci mișcare sau ai vrea? Folosește aplicația Activ (by ROmedic)!
Forum medical Regulament Colaborare - răspunsuri

Test Papanicolau

26-10-2009, ora 10:24
Autor: Donamishi
Se face undeva in Constanta acest test....GRATUIT?
4 comentarii
26-10-2009, ora 12:12
Autor: jaquelinne
Oriunde in Romania se face acest test gratuit, doar ca iti trebuie trimitere de la medicul de familie!
26-10-2009, ora 12:16
Multumesc, dar nu stiu de ce nu m-am gandit la asta .Cred ca nu totdeauna am avut aceasta facilitate . Eu am mai facut testul de doua ori dar am platit de fiecare data .Multumesc inca o data
26-10-2009, ora 21:09
Autor: jaquelinne
Pentru putin!
10-02-2011, ora 10:24
Am facut testul PrOvita in Constanta si recoltarea a fost ingrozitoare, dureroasa, am sangerat si bineinteles ca a iesit eronat testul, Desi este gratuit cu trimitere de la medicul de familie mi-au cerut bani si dupa discutii au renuntat, , , , nu aveau tarif dar aproximau cu alta recoltare. Exces de zel al angajatilor sau neprofesionalism? L-am refacut la dr, Nicolescu, fara nici o problema...Feriti-va de cabinetul acesta la PROVITA
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testul Papanicolau
  • Am făcut testul Papanicolau. Ce înseamnă rezultatul?
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK