Teama mare! Help!

31-10-2013
MariusKi
Nu este medic/terapeut
MariusKi
Am fost la un salon de masaj erotic si tipa de acolo si-a frecat clitorisul cateva secunde de penisul meu :( exista riscul sa contactez vreo boala (n-am avut prezervativ)? ea zicea sa stau linistit ca a fost doar 'masaj cu corpul' si ca isi face analizele la 3 luni. Nu am facut sex doar si-a frecat clitorisul de penisul meu. Va rog sa-mi raspundeti sunt disperat..
4 comentarii
0
01-11-2013, ora 01:48
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
da
0
01-11-2013, ora 17:27
antonella82
Nu este medic/terapeut
antonella82
Da exista riscul, dute si fati analize, nu te baza pe ce a zis ea, si alta data sa te inveti minte sa te protejezi.
0
03-11-2013, ora 00:21
MariusKi
Nu este medic/terapeut
MariusKi
ce analize mai exact??
0
03-11-2013, ora 01:13
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Secretie uretrala, in principiu. Hiv-ul si Hepatita se regasesc in cantitati mici in secretiile ' sexuale' :) asa ca, nu cred ca e cazul. La virusuri trebuie sa insisti mai mult pentru a le contacta. De la salon cel mai des iei bacterii si paraziti. Daca domnisoara maseuza e mai 'insistenta', te poti pricopsi si cu virusuri. Serios, tipule, chiar ai crezut-o pe aia ca e sanatoasa tun? Cred ca colcaie HPV-ul in ea ca viermii intr-un cadavru. Gandeste-te si tu un pic: toti oamenii sunt purtatori de microbi, oameni care au meserii mai putin solicitante decat domnisoarele maseuze :). Gandeste-te cati tipi trec pe la salon zilnic si-si lasa secretiile pe asternuturi si pe clitorisul aleia :) Ce mi-e un WC public, ce mi-e un masaj erotic. Cam asta e nivelul de comparatie. Bacteriile, virusurile si parazitii nu dispar printr-un simplu dus cu apa si sapun. Nu mai trai cu impresia ca daca o femeie are chiloti tanga din dantela fina si e epilata in stil brazilian e si curata. Parazitii si microbii nu se vad cu ochiul liber dar se pot contacta cat ai zice...clitoris :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bolile cu transmitere sexuală la vârstnici - o povară pentru sistemele de sănătate
  •