Sunteti neseriosi!

25-05-2010
dana_1982
Nu este medic/terapeut
dana_1982
Buna ziua,

Eu inteleg prin termenul FORUM o discutie intre cel putin 2 persoane, ceea ce nu se intampla aici. Am postat o intrebare acum o luna insa nu am primit niciun raspuns. Bineinteles ca nu mai este de actualitate pentru ca am gasit informatia in alta parte.
Si pe orice topic as intra observ ca nu sunt singura care se confrunta cu aceasta problema: peste tot pe forum gasesc numai intrebari fara raspunsuri.
Prin urmare care mai este scopul acestui forum in situatia aceasta?
Oare va citi cineva autorizat sa ia niste masuri acest mesaj, sau va ramane suspendat undeva uitat de lume?
Mi-am creeat cont cu entuziasm, crezand ca voi primi cel putin un raspuns, insa dezamagirea este mult prea mare din partea dumneavoastra.

Asadar imi voi dezctiva contul deoarece observ ca pe acest "forum" nu ti se raspunde la intrebari.

Sa o tineti tot asa. Veti avea din ce in ce mai "multi" utilizatori.

Va multumesc pentru neseriozitate.

La revedere.
5 comentarii
0
25-05-2010, ora 11:42
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Buna Dana, nu tb. sa fii suparata pe membrii acestui forum pt. ca nu ti-au raspuns la intrebare...nu au stiut probabil, iar medicii cred ca stii ca sint f ocupati sau superficiali unii...si eu am pus o intrebare legata de rez. unor analize si doctorita respectiva nu mi-a luat in seama mesajul.
-*





(*modificat de administrator)
0
27-05-2010, ora 01:01
Cristina27
Nu este medic/terapeut
Cristina27
mda.tipic lui Ro, ignorarea si nepasarea .doar daca platesti! -*






(*modificat de administrator)
0
25-07-2010, ora 06:06
verticala
Nu este medic/terapeut
verticala
incredibil, sunt oameni aici care isi iau din timpul lor ca sa raspunda la intrebari si voi sunteti nemultumiti.. e normal sa mai ramana si intrebari fara raspunsuri, e vorba de oameni nu masini... si ganditi-va numai la faptul ca doctorii care raspund aici fac munca voluntara din pasiune... voi ati putea sa mai munciti cateva ore pe zi fara sa fiti platite si in schimbul muncii voastre sa primiti... niste rosii in fata?
0
27-07-2010, ora 18:06
olhib54
Nu este medic/terapeut
olhib54
Corect! Pai cautati intrebarea lui danonino1111...Ha, ha, ha.credeti ca este o intrebare la care trebuie sa se raspunda?Sunt extrem da noua pe site( aprox 30 min) dar peste tot se intimpla sa vorbim singuri.Sti care este partea buna? Te-ai descurcat, te-ai informat si ti-ai rezolvat problema...asta e ceva foarte important, trebuie sa observi si sa fii mindra.(raspund lui dana_1982)Ignorarea neintentionata a celorlalti te-a facut...sa te descurci singura...Bravo! Si nu glumesc deloc.
0
13-04-2011, ora 16:55
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna ziua,

De ce se supara unii?
POATE, zic poate, pe buna dreptate,
DAR,
sunt si multi care...sau datorita carora medicii NU au timp sa raspunda celor care intr-adevar AU PROBLEME SERIOASE.

ex.
- cineva face un set de analize, doreste o interpretare si..culmea uneori si..tratament;
- cineva are rezultatul si nu-i sigur ca DR. i la dat pe cel corect si mai cere o "parere";
- cineva..NU CITESTE ca, la problema ce-o are, DEJA un medic a raspuns..altei persoane cu cateva zile, inainte;
- cineva citeste, interdictiile de pe un prospect/instructiuni de utilizare a unor medicamente si...mai pune sub semnul intrebarii:"asa o fii?";
- cineva are probleme cu INIMA..stim cu totii ca nu-i de glumit..si se supara ca, nu-i raspunde un dr...pt, inima, NU mai asteptati..fuguta la Urgente..idem..pt.suspect apendicita...idem pt...p.t.etc.;
- cineva are probleme grave, suspect dif.forme de cancer, am zis suspect si intreaba-dupa ce da toate detaliile- daca diagnosticul..este corect?!?...oare cine, fiind chiar medic, iti CONFIRMA pe un forum medical ca, ..are cancer..?!?

Vedeti ??si pana un medic vizualizeaza toate astea, la care desigur, NU va scrie nimic...iata ca, a mai pierdut timpul..poate, alocat altora care, cer ajutor.

Felicitari, sanatate si succes in continuare medicilor care, isi rapesc din timpul liber si dau raspunsuri.

si, ,
inca CEVA...cautati sa cititi si postarilke din urma, poate gasiti pe acolo ceva raspunsuri la intrebarea dvs. si/sau..de ce nu?...
chiar NE SUNT de folos..pt.familia noastra, pt. prieteni.etc.
Eu chiar am invatat multe, DAR, citindu-le..aproape, pe toate.

Un Paste linistit si
O ZI BUNA va doresc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.