pot ramane insarcinata de la lichidul de lubrifiere?

28-05-2007
laurici16
Nu este medic/terapeut
laurici16
pot ramane insarcinata de la lichidul de lubrifiere???nu am avut contac sexual...ci doar ne-am jucat...fara ejaculare.menstruatia mi-a venit la data normala, in catit mai mik dar cu eliminare d membrana.insa acum am senzatia k am abdomenul prea bombat si mi-e frik...n-am nici un simptom:nu greturi, nu ameteli, nu sani tari...dar totusi mi-e frik...am facut un test d sarcina si a aparut doar o linie intrerupta.va rog...un raspund care sa ma lamureasca...
4 comentarii
0
29-05-2007, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Nu esti insarcinata, stai linistita
0
14-08-2008, ora 00:00
madutz
Nu este medic/terapeut
madutz
buna ziua.am si eu unele..nelamuriri..si va rig..sa-mi rasp.k am mai postat com pe acest..cont...si nu mi s-a rasp..si vreau sa ma lamuriti..!pot..sa ramane insarcinata dak am avut primul meu contact sexual..neprotejat..care penetrarea nu a fost completa zic eu(dar mi-a curs sange dupa).dak eram in a7a zi a cm.adik..imi trecuse cilcul de 2 zile...(mentionez..am cm regulat la 28 de zile)...pot fi?dupa calculele..mele cu calendarul nu eram in perioada fertila. in luna iulie cm mi-a venit pe 26 si aucm in august trebuie sa-mi vian pe 22..ce ma sfatuiti sa fac?..va rog..raspundeti-mi.ptr k sutn speriata va rog:(.actul..sexual a avut loc..pe 1 aug.ast un raspuns va rog...
0
15-08-2008, ora 00:00
madutz
Nu este medic/terapeut
madutz
imi puteti raspunde si mie////:(((??
0
05-01-2016, ora 09:02
marie-ta
Nu este medic/terapeut
marie-ta
Da.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •