Sunt insarcinata?

19-11-2015
Aylin111
Nu este medic/terapeut
Aylin111
Pe data de 13 iulie anul acesta am nascut prin cezariana, dupa 5 saptamani mi-a vanit menstruatia regulat, ultima data fiind pe 11noiembrie timp de 3, 4 zile, sangerari putin mai inchise decat de obicei si destul de abundente, chiaguri de sange nu am obserat, dar schimbam tamponul la 2 ore pentru ca era plin... De cateva zile imi este foarte rau, stari de voma, ameteli...crezand ca e de la menstruatie Astazi la sfatul mamei mele mi-am cumparat un test de sarcina, care a iesit pozitiv:-o si al doilea la fel Este posibil sa fiu insarcinata si sa imi vina menstruatia normal??mi-a trecut acum 4zile si inca mai am scurgeri maronii... Imi fac griji pentru ca au trecut doar 4 luni de la cezariana
Va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul