Sunt insarcinata?Urgent!

01-06-2009
Letal
Nu este medic/terapeut
Letal
Am un ciclu regulat la 28 de zile si vreau sa mentionez ca am facut sex neprotejat cu 4 zile inainte de ovulatie iar cu 3 zile dupa ovulatie am facut din nou sex si de aceasta data prietenul a ejaculat in mine! Imediat dupa terminarea actului sexual am luat de la farmacie postinor 2. Au trecut 4 zile de la administrarea medicamentului si inca nu am nici un semn de "inrautatire" sau "imbunatatire". E adevarat ca dupa 5 zile de la administrarea postinorului ciclul trebuie sa apara?
1 comentarii
0
01-06-2009, ora 21:50
andreea2810
Nu este medic/terapeut
andreea2810
eu am facut sex cu prietenul meu, am luat postinor cand trecusera ap 48 de ore..da tot si'a facut efectul...si cica trebuie sa iti vina cam dupa 10 zile..adica mie mi'a venit dupa 12 zile..si daca ai greturi sau dureri de cap, sunt din cauza pastilei.asa am patit si eu. eu zic sa stai linistita, si ca sa fi sigura, ia'ti de la farmacie un test de sarcina daca in 10 zile de knd ai luat pastila nu'ti vine :*:*:* bafta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici