Stare de voma si greata

09-11-2010
BUBU_DORIAN
Nu este medic/terapeut
BUBU_DORIAN
Buna ziua! Am, si eu o problema de vreo 6 luni. cand ma trezesc dimineata, imi vine sa vomit.(dar nu vomit)...si se mai intampla cateodata si in timpul zilei...sa fie de la inima,.de la stomac?din gat?de la ficat?va multumesc pentru raspuns
3 comentarii
0
09-11-2010, ora 09:14
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Consultati un medic gastro-enterolog.Cel mai probabil aceasta stare de greata provine de la stomac.Una dintre cauze ar putea fi infectia cu Helicobacter pylori.
Sanatate!
0
21-02-2011, ora 13:36
BUBU_DORIAN
Nu este medic/terapeut
BUBU_DORIAN
PE sotia mea o dor foarte tare ovarele.de pe la 14 ani mo tot dor in perioada de menstruatie dar ce vreo 2 ani si in rest...ce poate sa aiba?am fost la medici la focsani dar habar nu au... recomandati-ne un medic bun in tara asta!
0
26-03-2012, ora 15:03
andreiai
Nu este medic/terapeut
andreiai
Buna ziua. Am aceeasi problema. dimineata am senzatia ca ma inec...imi vine sa vomit.mentionez ca am 23 de ani si sunt fumator...Am problema asta de ceva timp. E posibil sa fie de la gastrita? Sau daca nu ce analize as putea face ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Senzația de greață după masă - afecțiuni posibile
  •