Sex neprotejat!

11-02-2011
calibra_x
Nu este medic/terapeut
calibra_x
Este prima oara cand mi se intampla asa ceva si as dori un raspuns, doua, trei..nu am mai fost inregistrat pe acest forum, dar imi face placere, indiferent de subiect, sa vorbesc aici..asadar, am facut sex neprotejat cu prietena mea. Era data de 6 februarie, in data de 5 trecandu'i ciclu, deci era la o zi dupa ciclu, stiu ca in primele 4-5 zile dupa ciclu e ok sa faci sex. Precizez ca nu am ejaculat in ea, ci afara, dar dupa vreo 10-15 minute dupa ce am scos'o si dupa ce am "frecat'o" bine! Pana aici nu am nici un stres, dar mai este acel lichid prejaculator..picatura placerii, imi este frica de ea, pentru ca nu stiu nici cand apare..oricum am auzit si am citit ca ea nu contine spermatozoizi! contine in cazul in care a mai fost o ejaculare inainte cu 2-3 zile..dar ma gandesc ca urina e acida si elimina spermatozoizii ramasi pe canal..plus spalarea. Iar eu m'am spalat, am mai urinat. De ce scriu aici, nu ca sa imi zica lumea "de ce nu v'ati protejat?" si porcarii de genul..sau ca pe alte forumuri unde citeam, se contraziceau ca tantalaii fara sa ajunga la un raspuns..vreau doar un sfat si o idee..si un raspuns de la doamne si domnisoare! Ma tot gandesc daca ar putea fi insarcinata sau nu..Logic ca voi veni cu un raspuns si eu, daca da sau nu, dar toate astea dupa raspunsurile voastre..si dupa testul de sarcina si ciclu, sper sa ii vina..V'am pupat, astept raspuns!
5 comentarii
0
11-02-2011, ora 20:31
calibra_x
Nu este medic/terapeut
calibra_x
mai adaug ca, nu am facut mai multe numere..o data si bine cum am precizat mai sus! nu ca altii, de 2-3 ori pe noapte..atunci chiar exista risc, mai ales daca o faci neprotejat!
0
17-02-2011, ora 02:13
calibra_x
Nu este medic/terapeut
calibra_x
nimeni nimic?
0
18-03-2011, ora 13:33
cristinaa popescu
Nu este medic/terapeut
cristinaa popescu
buna am 17 ani, am facut dragoste si el a dat drumul in mine, dar eram dupa a 6 zi de la ciclu.la mine ciclu menstrual e f regulat...dar mi-a intirziat cu o zi deja, e posibil sa fiu insarcinata?????? desi nu am nici un simpton adica greturi ameteli? va rog ajutati-ma.
mersi
0
18-03-2011, ora 13:58
calibra_x
Nu este medic/terapeut
calibra_x
scrie subiect nou! nu intra la subiectul unde astept si eu raspuns! si da, poti ramane! fa'ti test, dar cel mai bine mergi la ginecolog!
0
10-05-2011, ora 17:12
woman
Nu este medic/terapeut
woman
In a cata zi de ciclu era fata cand ati avut contact sexual?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •