Sex anal neprotejat si sarcina

10-01-2013
Anonimgirl1
Nu este medic/terapeut
Anonimgirl1
Buna ziua. Am si eu o problema urgentaaaaa. Sunt virgina si. am vrt sa fcem sex anal neprotejat eu si iubitul meu si am ajuns in momentul in care el si.a dat drumul dar nu in mine afara si mi.a atins doar putin fundul, insa imi e frica sa nu se fi scurs catre vagin sperma sa nu patesc altceva Doamne Fereste. Dupa m.am dus la baie si mam sters cu servetele umede antibacteriene iar cand am ajuns acasa 10 minute intervalul de timp m.am spalat bine cu apa si sapun. Exista vreo sansa sa raman gravida :|??? Va rog ajutati.ma
5 comentarii
0
10-01-2013, ora 22:17
Madalina Laura
Nu este medic/terapeut
Madalina Laura
dupa parerea mea este imposibil sa ramai gravida...fiti mai precauti.cat despre sexul anal nici nu mai vb...
0
10-01-2013, ora 23:04
Anonimgirl1
Nu este medic/terapeut
Anonimgirl1
Si ce pot sa fac nu sunt sigura dca a ajuns in vagin. Sperma.pot lua pastila de a 2-a zi ?
0
11-01-2013, ora 01:17
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Ca sa ramai insarcinata trebuie sa existe un contact sexual.
0
11-01-2013, ora 02:01
Anonimgirl1
Nu este medic/terapeut
Anonimgirl1
Multimesc frumos sper sa nu fie nimic grav..
0
12-01-2013, ora 15:28
gargatita
Nu este medic/terapeut
gargatita
buna!am si eu o intrebare...care ma poate ajuta cu un raspuns..mi a venit ciclul pe 30 dec si pe 7 ian am facut sex neprotejat.nu am un ciclu regulat mereu.ultima oara mi-a venit mai devreme cu cateva zile..ciclul variaza intre 24 si 33 de zile.e posibil sa raman insarcinata?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •