Senzatie de urinare chiar dupa ce am urinat | Forumul Medical ROmedic

Senzatie de urinare chiar dupa ce am urinat

17-03-2009
Claudiu_88
Nu este medic/terapeut
Claudiu_88
Dupa cum scrie si in titlu merg urinez si dupa maxim 1 minut parca iar trebuie sa urinez dar daca ma duc nimic asta tine vreo 10-15 minute (senzatia) dupa care trece pana urinez din nou. Precizez ca am 21 de ani si nu am avut nici o problema pana acum legata de urinare. Multmesc anticipat si astept un raspuns
4 comentarii
0
18-03-2009, ora 19:51
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ai o infectie urinara.Trebuie sa mergi la medicul de familie pentru tratament.Numai bine!
0
18-03-2009, ora 20:01
Claudiu_88
Nu este medic/terapeut
Claudiu_88
Multumesc mult. Sanatate Va doresc :)
0
29-03-2009, ora 18:38
Claudiu_88
Nu este medic/terapeut
Claudiu_88
Am fost la medic si am luat medicamente si acum cand am terminat pastilele am alta problema :(. Penisul ma mananca, am o secretie galbuie si parca se descompune. Ceva pareri?
0
17-07-2009, ora 18:41
johny86
Nu este medic/terapeut
johny86
Am observat ca tu te-ai confruntat cu problema asta acum cateva luni, as vrea sa te intreb daca ti-a trecut pana acuma. Ma aflu intr-o situatie similara si gandindu-ma ca am o infectie urinara am luat niste antibiotice sperand ca o sa-mi treaca. Aidoma tie mi se scurgea si mie un lichid galbui insa vreau sa spun ca mi-am intrerupt orice activitate sexuala si nu stiu daca era cumva puroi de la infectie sau lichid seminal. dupa 2 saptamani de inactivitate nu am mai avut nimic, intre timp am baut foarte mult ceai, dar odata cu reinceperea activitatii sexuale, chiar daca nu am mai avut mancarimile acelea si scurgerile, am inceput sa am aceasta senzatie de urinare care ma omoara:(( urinez si imediat ce am terminat simt ca mai trebuie dar nimic, peste cateva minute iarasi simt si nu am decat 2-3 picaturi. Va rog sa-mi spuneti si mie ce anume ar putea fi, iar claudiu daca medicamentele ti-au facut bine te rog zi-mi si mie ce ai luat. multumesc frumos.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Febră È™i urinări frecvente - ce ar putea fi
  • Cauzele urinărilor frecvente - afecÈ›iuni posibile
  • Din ce cauză mergi des la toaletă
  •