Senzatie ciudata la nivelul rectului si al aparatului genital

17-04-2012
veleno
Nu este medic/terapeut
veleno
De ceva timp ma lupt cu o problema.Nu e dureroasa dar este extrem de salnica.Dupa ce defechez am o senzatie de usturime in zona anala urmata apoi de o usturime-gadilire in penis..ca si cum un corp strain ar fi inauntru, iar urinarea este insotita de usturime, ca si cum urina ar fi foarte fierbinte, e o urina inchisa la culoare si simt ca niciodata nu am urinat suficient.Urinarile nu sunt frecvente ci la intervale normale de timp.Simt o durere desupra penisului undeva imediat sub burta.Mai mentionez ca destul de des pe hartia igienica apar mici pete de sange si acceasi senzatie de corp strain o am si in rect.In unele dati inainte de a iesi urina curge o substanta alba asemanatoare cu sperma.Ar avea legatura cu hemoroizii cu senzatia aceasta dubioasa din penis???Ma tratez cu proctolog supozitoare si cu un unguent.Am facut analiza urinei a iesit ok.Urocultura inca nu am facut urmeaza zilele astea.De prostata poate fi vorba la 25 de ani???Astept un raspuns din partea celor ce au cunostinta despre asa ceva..ca pana vin la noi rezultatele la urocultura.dureaza.Multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.