Sensibilitate marita la testicolul drept, discomfort

07-03-2014
arthur88
Nu este medic/terapeut
arthur88
Buna ziua!Va rog mult daca poate cineva sa ma ajute, undeva deja de vreo luna am sensibilitatea marita la testicolul drept, un sentiment de disconfort, de parca e un corp strain, si la palpare a testicolului si a venelor care duc spre el o durere surda uneori, cind tusesc parca presimt si in abdomen cite o durere(uneori) sau in zona piciorului drept in zona inghinala(intre zona lombara si piciorul drept).Totul s-a inceput de la o seara cind am stat cu o domnita si nu am avut relatie, ma excitasem la maxim, erectia era prezenta si nu s-a intimplat nimic, ma refuzat domnita!ce poate sa fie?uneori cind stau relaxat presimt un sentiment de parca acus ejaculez sau o sa ma urinez fara sa vreau...apoi pot sa apara mincarimi a capusorului penisului.si mai am o problema, uneori am cite o mincarime a scrotului de sub penis, o mincarime puternica, de ce mai mult ma scarpin de aceea mai tare si persista, si se inroseste pielea, e uscacioasa pielea de pe scrot, si sunt prezente si unele bubite minuscule sub capusorul penisului, de parca ar fi cosuri mici mici...ce poate sa fie si ce tratament imi propuneti?am fost la medic dar mi sau prescris: pirocsicam supozitoare, ofloxacin si fluconazol, insa dupa tratament simptomele persista si nu stiu ce s-a mai fac.va rog mult ajutati-ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 comentarii
0
07-03-2014, ora 15:38
dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Identitate neconfirmată
dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Inafara unui OBLIGATORIU si CAT MAI RAPID (!!) consult urologic, va recomand sa va adresati si unui medic
homeopat sau cu competenta in homeopatie.
0
21-03-2014, ora 08:40
efix66
Nu este medic/terapeut
efix66
Salut. Ai mai rezolvat ceva cu problema ta?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •