Secretie transparenta lipicioasa

25-06-2009
sil23
Nu este medic/terapeut
sil23
Buna ziua. Am 23 de ani. in urma cu trei luni de zile mi-a aparut o scurgere transparenta inodora lipicioasa din penis. Nu am intretinut raporturi sexuale neprotejate nici inainte nici dupa. 1-Am facut analize prim data la microsop unde a reesit candida. am luat tratamnet nu a disparut flucovim 1 la 7 zile 2-Am urmat tratament pentru uretrita cu zannocin OD 1 pe zi 3-A doua oara am facut examen si pe culturi unde a spus ca este un stafilococ slab la oxacilina am urmat tratamentul riguros tot nu a disparut. 4-A treia oara am facut analize cat pe lama cat si pe culturi unde a reesit candida gonoree si stafilococ aureu. am urmat tratament cu zinnat 2 pe zi si flucovin 1 la 7 zile. tot nu am scapat. 5-Acum iar fac tratament de 10 zile 2x1 cu augmentin si flucovim 1 la 7 zile De obicei cand sunt excitat sau ma gandesc la sex si mai ales cand ma aflu in preludiu scurgerile sunt abundente. As dori un raspuns cat mai clar si cat mai corect fara a mi se spune sa merg la medic deoarece de cate ori am fost dupa cum bine observati nu s-a ameliorat treaba poate chiar s-a inrautatit. un cabinet privat daca mi se indica sau un medic cu care pot discuta omenesti si care sa imi asculte problemele pana la capat. Va multumesc anticipat si va rog un raspuns cat mai urgent pentru ca sunt in pragul disperarii fiind nemultumit de sistemul medical care il avem si modul in care sunt analizele si interpretate si realizate la sumele cheltuite sunt dispus sa platesc oricat ca sa stiu ca am scapat. Inca odata va multumesc numai bine
1 comentarii
0
25-06-2009, ora 17:57
sil23
Nu este medic/terapeut
sil23
mentionez ca nu prea am mancarimi usturimi dar ce e drept urinari mai frecvente am avut
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.