Secretie la sani

05-06-2010
Antonia03
Nu este medic/terapeut
Antonia03
Buna ziua! Am 22 de ani si am o problema. Acum 2 luni am observat ca am o secretie la sani cand apas pe san sau mamelon (o secretie incolora, uneori alb-galbuie). Vazand aceasta, mi-am facut 2 teste de sarcina crezand ca poate fi vorba de o sarcina, dar testele au iesit ambele negative (menstruatia in aprilie mi-a venit la timp dar m-a tinut 4 zile spre deosebire de 6 cat mai tinea de obicei, si nici in mai nu mi-a intarziat). Pentru linistea mea am fost in luna aprilie la medicul ginecolog pentru un consult amanuntit, dar mi-a zis ca nu am nimic deoarece atunci cand a apasat pe san nu curgea nimic si mi-a mai facut un test de sarcina care a iesit tot negativ. Insa eu nu pot sta deloc linistita si nu stiu ce sa mai fac...sanii mi s-au mai marit putin si secretia tot continua sa apara. Mentionez ca nu am dureri la nivelul sanilor, nu sunt inflamati, doar mameloanele mai mari si moi. Va rog din suflet sa imi spuneti ce ar putea fi si ce ar trebui sa fac. P.S. Cum sunt sanii la sarcina si menstruatia peste sarcina? Va multumesc din suflet si astept urgent un raspuns. Multumesc inca o data.
1 comentarii
0
07-06-2010, ora 14:16
Antonia03
Nu este medic/terapeut
Antonia03
Va rog din suflet sa imi raspunda si mie cineva la acest mesaj, preferabil un medic. Multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.