infectie in gat si scurgere galbuie

20-08-2008
Monica22gaby
Nu este medic/terapeut
Monica22gaby
Eu sunt racita in gat(mai exact am o infectie), si iau antibiotic (augmentin 1mg) si in urma cu 2 zile am avut contact sexual oral cu prietenul meu. Credeti ca este posibil sa-i fi transmis si lui infectia mea din gat, pt ca i-a aparut o scurgere galbuie nu abundenta, dar fara sa-l doara sau sa aibe altesimptome cum ar fi mancarimi, usturare in timpul urinarii sau altceva? multumesc
4 comentarii
0
20-08-2008, ora 00:00
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
cam cat de obsedati puteti fi?
si cand ai nasul infundat ii faci sex oral? ai fi in stare sa te sufoci cu scula lui in gura?
0
21-08-2008, ora 00:00
Monica22gaby
Nu este medic/terapeut
Monica22gaby
Ma asteptam sa primesc un raspuns de la o persoana avizata, nu de la una care are o minte atat de ingusta si probabil se simte frustata.
Daca nu sti despre ce este vorba mai bine iti vezi de treaba pt ca risti sa devii penibil/penibila.
0
26-08-2008, ora 00:00
mishckaa
Nu este medic/terapeut
mishckaa
nu cred ca infectia ta din gat se poate transmite organului genital al prietenului tau. totusi este posibil ca scurgerea lui sa fie datorata unei raceli infime sau a unei boli pe care a contactat-o pe la bazin sau de pe la o toaleta comuna.la un antrenament.nu e musai sa te simti tu culpabila
0
26-08-2008, ora 00:00
mishckaa
Nu este medic/terapeut
mishckaa
trebuie sa mearga la un medic sa i se stabileasca natura infectiei.totusi imi sustin ideea
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  • Amigdale cu puroi - cauze și tratament
  •