Scurgere sange din penis

31-10-2011
Bie
Nu este medic/terapeut
Bie
Buna ziua, am o problema si va rog sa imi spuneti ce ar putea fi,

Acum 2 zile Am fost in club toata noapta am baut destul de mult, drept urmare ma duceam destul de des la toaleta sa urinez
Nu am observat nimic doar o usoara usturime cand urinam.
Dimineata cand am ajuns acasa am observa pe chilot o pata de sange de 3-4 cm destul de mare...
Am zis ca poate m-am ranit sau cine stie.. M-am bagat la somn, can m--am trezit aveam din nou cateva pete de sange...
Am starns penisul mai tare tragand de el spre cap si am observat ca sangele curge din interior, mentionez ca in timp ce urinez ma ustura putin dar nu curge sange,
In dimineata asta nu am mai observat nici o pata de sange, usturimea in timpul urinarii persista, iar daca strang penisul mai tare spre cap apare asa o picatura de sange f inchisa la culoare, prima data a aparut sange curat limpede rosu...
Nici cand ejaculez nu sangereaza, mentionez ca in ultimele 5 zile am facut sex/sex oral/ masturbat de 2-3 0ri pe zi, ma gandesc sa nu fi contribuit si asta...

Astept un raspuns, multumesc
3 comentarii
0
31-10-2011, ora 11:48
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Asemenea simptome nu trebuie considerate niciodata normale. Incepeti cu un consult la medicul dv si o analiza de urina.
0
22-12-2016, ora 14:13
Andreilungoci
Nu este medic/terapeut
Andreilungoci
Buna ziua domnu doctor.. am o mica problema si o intrebare.. in urma unui act sexual cu sotia.. dupa ejaculare am vazut urme de sange putin de tot.. si putina usturime.. puteti sa imi spuneti ca idee ce ar putea fii.. ? Multumesc
0
25-06-2018, ora 00:27
George91
Nu este medic/terapeut
George91
Salut! Cum s-a rezolvat problema ta? Am observat in seara aceasta ca și eu am aceeași problema și m-ar ajuta o părere a cuiva care a trecut prin așa ceva
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.