Scurgere prezervativ... am scos ceva ce semana cu sperma | Forumul Medical ROmedic

Scurgere prezervativ... am scos ceva ce semana cu sperma

17-07-2011
Ex-Gamers
Nu este medic/terapeut
Ex-Gamers
Buna dimineata, nustiu daca in titlu m-am exprimat corect.

Ma numesc Madalin am 17 in 2 luni fac 18, am intrenitu relatii sexuale cu o fata care are 19 ani si ea era la inceput.
Bun am folosit prezervative Durex Classic, in timpul actului sexual ea era peste mine, dand acolo cu precizie :)) am auzit un sunet ca si cum ar fii iesit aerul din prezervativ cu toate ca imi venise odata sa ejaculez dar m-am oprit am dat mai rar. dupa inca 20 de minute cam asa am bagat 1-2 degete in vagin la fata respectiva si am scos ceva ce semana cu sperma, dar era ca o mucozitate nustiu cum sa explic, ca niste muci lipiciosi intr-un fel dar tarii.
Ma rog nu mi-am dat seama pe moment am tot continuat vazand ca nu imi dau drumul ne-am oprit dupa aproximativ 1 ora si ceva. cand mi-am dat prezervativul jos am observat ca in acea "pungulita" era doar putina sperma si eram pe penis, alb ca o spuma probabil de la frecare. Astazi am incercat sa ma masturbez folosind prezervativ, cand am ejaculat am observat ca sperma din inauntru semana cu cea pe care am scoso din vagin, eu sunt foarte speriat era o fata pe care o cunosc doar de 1 saptamana ne-am intalnit la mare, ma rog si anu trecut am fost cu ea la mare.
Deobicei sperma mea este cam ca lichidul, nustiu nu mai pot sa dorm va rog ajutati'ma spuneti'mi ce sa fac :(
6 comentarii
0
18-07-2011, ora 11:51
Ex-Gamers
Nu este medic/terapeut
Ex-Gamers
Va rog sa imi raspundeti :( ca nu mai pot nici sa dorm...
0
18-07-2011, ora 12:19
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
pai tot nu ai spus clar ce te intereseaza
sa nu fie fata gravida sau altceva fi mai explicit
0
18-07-2011, ora 14:17
Ex-Gamers
Nu este medic/terapeut
Ex-Gamers
Sa nu fie gravida, normal asta vreau sa aud :(
0
18-07-2011, ora 15:01
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
asta nu stie nimeni sa iti spuna depinde daca fata se afla in perioada de ovulatie este gravida daca nu nu e gravida
ceea ce zici tu ca ai luat pe degete este o scurgere alba ca gelatina scurgerea aia nu e sperma stai linistit
fata trebuie sa astepte cam 2 sapt dupa contact sa ia un test de sarcina si atunci se vede in cazul in care nu ii vine ciclu
cand faci dragoste cu o femeie si o faci cu prezervativ nu trebuie sa o tii atat ca uleiul de pe prezervativ se duce si de aceea se rupe!!!
foloseste alt prezervativ cand observi ca nu mai aluneca
bafta
0
18-07-2011, ora 22:10
Ex-Gamers
Nu este medic/terapeut
Ex-Gamers
Stiu, dar uleiul nu sa dus si nu rupt, m-am speriat crezand ca curs pe langa ca am auzit cum iese aer din prezervati in timpul actului dar nu am bagat de seama eram prea "INCINS" :)) oricum o sa imi fie invatatura de minte si sper din tot sufletul sa nu se intample nimci off, parinti ei sunt si asa prea impunatori si are 19 ani, ma rog va multumesc acum pot sa dorm si eu mai linistit oricum o sa va anunt daca este ceva, ma simt bine cand ma descarc cuiva :), si mama a zis ca s-ar putea sa fie de la ea :). Eu nu am cum sa stiu cand ii vine ciclul cand este perioada de ovulatie, ea sta la 400 de KM de mine :) nici la telefon nu prea vb, sunt prea ocupat cu website-uri si etc :)
0
22-07-2011, ora 04:06
Ex-Gamers
Nu este medic/terapeut
Ex-Gamers
Am revenit, in sfarsit i-am spus si mi-a zis dupa 28 incepe menstruatia
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: