Scurgere alba, raceala????

20-10-2011
mick222
Nu este medic/terapeut
mick222
Buna ziua, problema mea este urmatoare..de cateva ieri am observat o scurgere alba din penis, dar numai atunci cand il storc cum ar veni! nu miroase, nu ma ustura cand urinez, nu este foarte apoasa!

Problema e urmatoare, am avut nenorocul sa ma procopsesc cu o gonoree acum 3 ani dupa care am tras foarte mult, in sensul ca ma tratam, iar dupa o perioada de o luna, doua..imi aparea iar o scurgere alba, doctorul mi-a facut o lama si zicea ca este o usoara infectie! Ei bine pentru aceasa usoara infectie am luat antibiotic de vreo 3-4 ori..azitromicina imi dadea doctorul, pt gonoree am facut ceva injectabil!

Ca acum un an sa aflu ca am si herpes, aveam prietena stabila de 1 an, ea neavand nici un simptom! Nu stiu cum am fost asa de norocos pentru ca tot timpul am avut relatii lungi, nu le-am schimbat ca pe sosete!

Acum insa de o luna sunt cu o alta fata, nu mai inteleg nimic, secretia asta din ce cauza e? sa fie o candidoza? dar nu ma mananca, nu cred ca miroase, pare umpic branzoasa scurgerea, tin sa precizez ca sunt foarte foarte racit!! Sper ca nu e iar gonoree! NU CRED CA SUNT ASA DE 'NOROCOS'. As dori un sfat daca se poate, pe langa ce imi va spune medicul 'ca iar e o infectie usoara'.

PS: la lama la laborator nu a iesit nimic, doctorul a recoltat si sa uitat pe loc la microscom asa a vazut infectia.

Va multumesc anticipat!
1 comentarii
0
21-10-2011, ora 18:38
mick222
Nu este medic/terapeut
mick222
Abia marti am resuit sa fac o programare la doctor, mai sunt 4-5 zile pana atunci!!!! Am inceput parca sa simt intepaturi mici in articulatiile degetelor, genunchi, talpa! Din cate am citit este posibl sa fie chlamydia sau gonoree!! Se poate daca am avut boala odata sa recidiveze? si chiar atat de puternic? Am si limba foarte incarcata, sincer speram sa fie o candidoza!

Va rog frumos sa imi raspundeti la intrebari daca este posibil!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.