Sarcina sau boala? Ajutati-ma va rog mult :(((

25-01-2016
Alina213
Nu este medic/terapeut
Alina213
Buna, sunt virgina, la o zi dupa menstruatie(care venea pina atunci venea pe o data stabilita, avea 28 zile) l-am terminat pe iubitul meu cu mina si a ejaculat in wc dupa care ambii ne-am spalat miinile cu sapun. LA ceva timp (30 min. aprox) ne-am bagat in pat el si-a atins penisul dupa care m-a atins pe vagin si incerca sa ma termine. Si-a miscat mult timp mina insa fara a introduce ceva (deget sau penis) inauntru. L-am terminat eu inainte sa o faca el dupa care s-a spalat bine cu sapun din nou si iar m-a atins pe vagin.

Menstruatia trebuia sa vina pe data de 24-25 ianuarie. Am niste intepaturi in zona burcului si partea dreapta de jos a burtii (uneori stinga), sunt balonata si am gaze des. Sinii nu ma dor si nu s-au marit atit de mult cum era pina acum inainte de menstra, doar s-au intarit putin si nu am nici dureri de spate si abdomen specifice pe care le aveam de obicei.
-- Am avut citeva stresuri insa nu foarte insemnate, acum sunt isterica, si am inceput a face axercitii de ceva zile.
si am o continua scurgere albicioasa cu miros intepator, aprox. ca in perioada ovulatiei. Am luat 1 kg (poate e ca am mincat si mult)

E posibil sa fiu insarcinata ? :( care ar putea fi cauza intirzierii menstruatie?
3 comentarii
0
25-01-2016, ora 19:11
Alina213
Nu este medic/terapeut
Alina213
tin sa mentionez ca am si racit, am putina febra si o durere nedefinita la partea de sus a corpului
0
25-01-2016, ora 23:18
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu sunteti insarcinata.
0
26-01-2016, ora 17:08
Alina213
Nu este medic/terapeut
Alina213
mi-a venit menstruatia
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •