Sangerare vaginala.

04-08-2013
de.de?
Nu este medic/terapeut
de.de?
acum o luna si ceva am avut contact sexual neprotejat dar dupa mi'a venit ciclul la timp si nu am avut nici'o problema.. acum am observant ca am niste sangerari usoare care doar coloreaza urina associate cu dureri de cap si dureri de spate ocazionale vreau sa stiu ce am...mentionez ca a fost prima data cand am avut contact sexual.. este posibila o sarcina sau un avort spontan sau vro boala ceva?? vreau explicatii.. multumesc
2 comentarii
0
04-08-2013, ora 21:29
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
nu este normal sa ai sange in urina...mergi la medic--poate fi o infectie urinara.
0
05-08-2013, ora 11:59
linda86
Nu este medic/terapeut
linda86
am si eu o situatie delicata, rog mult un sfat, am avut primul contact sexual la 25ani, durerea a fost suportabila si doar putin singerari..s-a intimplat de 3 ori cu aceleasi simptome, din anumite motive nu am reusit sa fiu cu barbatul respectiv si nu am mai continuat viata sexuala decit dupa un an cind am intilnit pe altcineva..am avut deja 2 contacte si la al doilea am singerat si a doua zi, presupun ca este vorba de o leziune in urma unui act care a fost cam dur...vreau sa zic ca in continuare persista durerile in timpul actului si putin singerari dupa, deasemenea nu exista o penetrarea deplina si vreau sa stiu daca poate fi vorba de o malformatie sau daca in general a vut loc dezvirginarea?? Medicul la care am fost nu a avut o parere clara si la moment nu pot sa merg la un altul..poate dezvirginarea dura atita timp?? va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Spotting - sangerarile intermenstruale
  • Sangerarea in timpul actului sexual
  •