Sangerare dupa menstruatie

22-07-2009
roscana
Nu este medic/terapeut
roscana
Buna ziua. Am si eu o problema care a cam inceput sa ma ingrijoreze.Iau deja pentru a 6a luna Diane35...si in ultimele 2 luni am observat sangerari dupa zilele de menstruatie.sau mai exact o secretie maronie...Dupa cele maxim 7 zile de menstruatie...mai urmeaza...tot cam atatea...cu acea secretie maronie. Nu stiu ce sa fac...si ce ar putea fi. Ma puteti ajuta?:(
2 comentarii
0
02-06-2011, ora 20:54
moto21
Nu este medic/terapeut
moto21
Si eu am aceiasi problema... deci.. Dupa terminarea "problemelor" dupa 6 zile am avut un contact sexual cu prietena mea neprotejat. dupa 2 zile a inceput sa curga un lichid maroniu din vagin... dupa o zis a inceput sa curga mai mult si sa mai rosu :D... este posibil sa fi ramas insarcinata.. precizez ca nu mi-am dat drumu in ea.. mai bine zis nu mi-am dat drumu deloc in acel act sexual :D va rog ajutatima !
0
15-06-2011, ora 02:55
roxanneRo
Nu este medic/terapeut
roxanneRo
buna as vrea sa va intreb:in timpul menstruatiei aveti contact sexual si daca aveti, ajungeti la orgasm?eu fac sex in timpul menstruatiei si orgasmul e mult mai mare, poate ca asta e cauza sangerarii dupa menstruatie, si am patesc asta, cam dupa 6 zile imi curge un pic de sange, timp de vreo 3 zile...si ma gandesc ca e sange ramas de la ultima menstruatie deoarece vaginul nu sa curatat bine...asta e pararea mea, insa avem nevoie de o parere profesionista...asa ca da'ti careva un raspuns!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.