Sange in sperma

18-06-2012
Sofia24
Nu este medic/terapeut
Sofia24
Buna ziua tuturor, sper sa ma puteti ajuta in problema pe care o intampina iubitul meu.Va scriu eu deoarece el nu mai are incredere in analize si daca as sti catre ce sa il directionez l-as convinge sa mai apeleze inca la medici.Acum un an si jumatate i-au aparut niste bubite- ca cele de grasime pe capul penisului, a fost la un medic, i s-a dat un tratament de candida, nu s-a rezolvat nimic.A fost la al doilea medic, pe analize iar nu i-a iesit nimic, in urma tratamentului iar nici o imbunatatire.A mai fost la inca 2 medici, iar set complet de analize, iar nu i-a iesit nimic insa (si nu mai imi amintesc exact numele) datorita unui unguent bubitele acelea s-au diminuat, ramanand doar cateva brobonele imediat sub capul penisului.Cam acum un an au inceput alte probleme.Usturime la urinare si catre final putin sange.De asemenea am observat si in sperma sange.S-a dus iar la medic, i-a iesit o infectie urinara-nu se stie de care.Atat era scris la diagnostic.I s-a recomandat sa faca si ceva investigatii la rinichi si i-a iesit nisip.Tratamentul-un sirop si ceai de matase de porumb nu prea a dat roade.Din cand in cand si acum mai urineaza cu sange iar dupa contactul sexual de fiecare data simte o usturime pe interior.V-as ruga frumos daca v-ati mai confruntat cu problemele astea sa ne puteti directiona intr-un fel.Ce fel de investigatii sa isi faca sau precis ce set de analize.Practic ultimii medici urologi la care a fost i-au zis ca e sanatos tun de aici si nedumerirea noastra.El ceva tot are.O data sau de doua ori dupa contactul sexual (protejat!) am simtit si eu niste usturimi incredibile, in special la urinat, parca luam foc.Iar a doua zi lucrurile reveneau la normal.Eu mi-am facut papanicolau si fungigrama si totul este in regula la mine.Asadar tot imi da cu minus.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Dieta poate afecta calitatea spermei
  • Legătura dintre utilizarea telefonului mobil și calitatea spermei la bărbații tineri
  •