Sa fie gonoree sau o infectie mai simpla?

20-04-2010
Cosmin_Cosmin
Nu este medic/terapeut
Cosmin_Cosmin
Buna ziua. Am si eu o problema asemenatoare oarecum cu a altor membrii si anume: de doua zile am o secretie incolora tulbure. De azi parca ma si mananca putin in jurul capului, iar la marginea lui inspre abdomen, daca pot sa ma exprim asa, pe lateral mai mult partea dreapta, am cateva bubite si o coloratie usor diferita(inspre violet) fata de restul marginii, dar doar in zona acelor bubite marunte. Prietena mea a avut o raceala acum doua saptamani, iar de lunea trecuta(12.04) a inceput sa aiba dureri in gat. De vineri, eu fiind plecat pana atunci, am inceput si eu sa am dureri in gat. Am avut un contact sexual cu eainainte cu o zi, doua sa inceapa sa ma doara si pe mine gatul, contactul cuprinzand si oral. Ei aproape i-a trecut durerea dupa ceva medicamentatie, iar de azi si pe mine m-a cam lasat durerea folosind Hexoral. Va spun detaliul acesta deoarece am observat ca durerea in gat poate fi o simptoma a gonoreei asociata si cu acea scuregere. Ea are deasemenea o scuregere(colpyta sau ceva de genul asta) de vreo doi ani, contractata de la fostul partener, pe care a incercat sa o trateze de cateva ori fara succes, in urma unor consultari la cabinete specializate. Ce ar putea fi? Ce ma sfatuiti? In sibiu aveti vreo recomandare pentru un medic specializat? Va mutumesc anticipat!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.