SUPER MEDICI UROLOGI!!!

07-04-2007
pink
Nu este medic/terapeut
pink
M-am gindit ca acesta este cel mai popular forum pe probleme medicale, de aceea vreau vreau sa va recomand cu toata increderea doi medici de la Spit Sf Ioan, medici cum rar intilnesti, adevarati profesionisti si care sunt pasionati de ceea ce fac (cel putin mie aceasta impresia mi-au lasat-o).
Din pacate acum 1 an si jumatate am trecut printr-o experienta extrem de neplacuta in ceea ce priveste medicii(nici macar nu merita sa-i mentionez numele desteptului care ne-a luat 1000 euro pt ca tatal meu sa moara - medicul respectiv stia f bine ca este inoperabil, cu toate astea ne-a dat numai sperante, l-a operat si ne-a convins ca vom petrece Craciunul impreuna. N-a fost deloc asa, pt ca in luna noiembrie a murit !!!!!!!!!!)
Revenind la Spit Sf Ioan, acestia doi reprezinta exceptia de la regula, medici care m-au facut sa-mi recapat increderea in ei. Mentionez ca mama lucreaza in sistemul sanitar de foarte multi ani si cunosc foarte bine cum "functioneaza" lucrurile in spitale!!!!!!!!

In fine, sper ca v-am convins, iar daca aveti probleme urologice va puteti adresa cu toata increderea Dr. Cauni si Dr rezident Dragutescu.

Daca vreti detalii, imi puteti scrie -
5 comentarii
0
07-04-2007, ora 00:00
al_dumitru
Identitate neconfirmată
al_dumitru
Multumim, e bine de stiut.
0
23-06-2009, ora 03:59
matei21
Nu este medic/terapeut
matei21
buna am o problema urologica cine ma poate ajuta va rog frumos mie cam rusine sa scriu numa ce sa fac am facut f multe tratamente si degeaba aici in oras nu sunt medici buni din pacate am o hipersensibilitate f mare cand decalotez pielea de pe penis ma doare f tare cand ating ce ma sfatuiti sa fac eu nu mai stiu nici o varianta va rog astept raspuns multumesc
0
23-06-2009, ora 04:00
matei21
Nu este medic/terapeut
matei21
ana tu cunosto ceva medici buni
0
26-08-2013, ora 17:21
ynnnaa
Nu este medic/terapeut
ynnnaa
Am fost de curand la un medic urolog foarte bun, doctor Margaritis Silviu, de la Spitalul Fundeni.Este primul medic care mi-a inspirat atata incredere si care mi-a explicat cu atat de mult profesionalism tot ceea ce trebuia sa aflu despre afectiunea mea.Nu-mi vine sa cred ca mai exista medici atat de atenti, de rabdatori si implicati in ceea ce fac.Multumesc inca o data si felicitari omului care sunteti!
0
07-11-2013, ora 22:11
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
si la panduri am fost operat de niste medici foarte buni si care mi-au explicat tot ceea ce am vrut sa stiu inclusiv cum a umblat in mine ca sunt foarte curios. Cand am probleme ii sun si a doua zi sunt la ei la control oricat de ocupati sunt.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.