SECRETIE ALBA ABUNDENTA

08-10-2011
AlexandraR
Nu este medic/terapeut
AlexandraR
Buna ziua, va rog mult sa ma ajutati, merg prin doctori de 1 an jumate si nu imi pot da un raspuns.Acum un an jumate mi-a aparut o secretie alba cremoasa abundenta.Nu pot spune neaparat ca are un miros insa este foarte cremoasa.Am facut analize pentru candida( am repetat testul de multe ori) pentru Trichomonas, Gonoree, , clamydia, Ureaplasma, mycoplasma si testul pentru secretie si nu mi-a iesit nimic.Nu stiu ce sa mai fac, am facut nenumarate tratamente date aiurea pentru ca nu mi-a disparut aceasta secretie.Nu se stie ce am..Doctorii nu m-au putut lamurii nici in ziua de azi.Va rog mult daca puteti sa ma lamuriti si pe mine referitor la aceasta problema deoarece sunt disperata.Multumesc
2 comentarii
0
08-10-2011, ora 16:29
AlexandraR
Nu este medic/terapeut
AlexandraR
Buna, ideea este ca am facut si pentru candida tratamente deoarece am zis sa incerc si asa si nu mi-a trecut, si analize (nici acolo nu mi-a iesit ca as avea candida) si am repetat de multe ori analiza la diferite laboratoare.de aia spun ca nu ar fii candida.Pana la urma ultimul doctor a ajuns la concluzia ca asa este corpul meu secreta mai mult, insa nu cred ca este posibil, mai ales ca nu am avut asa inainte, doar de 1 an jumate.
0
08-10-2011, ora 16:34
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Un tratament homeopatic ar fi optiunea de prima alegere in acest caz, devenit deja cronic.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.