S.l.I, pancreatita, dischinezie biliara??????

23-10-2009
nyn
Nu este medic/terapeut
nyn
in urma cu un an mi s-a declansat o diaree cu 10 - 12 scaune pe zi, dureri mari de stomac, lipsa poftei de mancare si multe alte simptome care m-au imobilizat la pat 3 zile.mi s-a recomandat sa merg la boli infectioase de urgenta, acolo in urma unui consult verbal(fara sa mi se recolteze vreo analiza mi s-au administrat perfuzii timp de 4 zile.
Mi s-a recomandat sa mananc supa de zarzavat si orez fiert.Dupa aceasta problema mi-a aparut si o durere la anus(am zis eu ca din cauza scaunelor multe probabil m-m iritat)
Nu am avut decat rezultatul ca puteam sa ma ridic in picioare dar scaunele moi si durerea anala nu mi-au trecut nici pana astazi cand va scriu(nu mai am multe pe zi, dar foarte moi ).
De atunci am fost peste tot, proctomed(sa verific daca am hemoroizi sau fisura sau etc, rezultatul nimic), am fost la spitatul teritorial de care apartin, unde am facut colonoscopie, nu am nimic, am fost la Fundeni de 2 ori internata unde mi s-au facut :colonoscopie, endoscopie, panssdorf, ecografie, etc, rezultatul nimic).
De atunci iau pastile cu pumnul de la toti medicii si nimic.
Am luat ercefuryl, imodium, loperamid, normix, nexium, duspatalin, debridat, ibutin, omeprazol, multe nici nu le mai stiu, pe langa naturiste, REZULTATUL ACELASI NU AM O ZI IN CARE SA MA SIMT BINE..
Voi ce ziceti ca eu sunt disperata.
3 comentarii
0
24-10-2009, ora 03:07
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Nu este cazul sa fiti disperata ! Exista o ramura a medicinii.- homeopatia - care va poate vindeca destul de usor si fara efecte adeverse. Mergeti la un medic homeopat cu experienta.
Si cu astfel de medicamente nici nu aveti cum sa va simtiti bine si ar trebui sa le lasati pe toate !
0
26-10-2009, ora 15:27
nyn
Nu este medic/terapeut
nyn
multumesc mult, oare sa sper ca ma voi vindeca?
o sa merg pe homeopatie..
0
30-03-2018, ora 09:56
nasica
Nu este medic/terapeut
nasica
Buna ziua, puteti face si analiza hemoragii oculte din fecale.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.