Rupt prezervativ in timpul sexului anal

04-08-2014
cronoss
Nu este medic/terapeut
cronoss
Buna ziua, am 18 ani, si as dori niste pareri, sfaturi daca puteti sa ma ajutati.Aseara am incercat pt prima data sexul anal cu prietenul meu.Am fost amandoi de acord sa incercam.Insa suntem amandoi speriati pt ca la un moment dat s-a rupt prezervativul si nu ne-am dat seama decat dupa ce a ejaculat.Totusi s-a retras inainte ca acest lucru sa se intample.Dar suntem in continuare stresati si am cazut de acord sa nu mai incercam.Pana una alta nu stiu ce sa mai fac si la ce sa ma mai gandesc ca sa ne linistim amandoi.M-am spalat bine imediat dupa si din cate am vazut eu, nu erau urme de sperma in vagin, dar nu stiu ce sa zic...nu pot fi niciodata 100%...chiar nu stiu ce sa zic...
7 comentarii
1
04-08-2014, ora 18:26
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Mai fata, da-l dracului pe perversul de prieten( unul care ti- o trage in dos o sa te iubeasca la sf asteapta), uitate-te la filme cu puscariasi si la mafioti care aplica pedepse cu luat in dos, ca sa vezi cat de umilitor si traumatizat este, du -te la biserica si intreaba daca Dumnezeu nu este dezgustat ca poti sa fi atat de pacatos la o varsta asa mica si sa nu te miri cand o sa ai copii homosexuali sau obsedati sexual, perversi sexuali. As vrea ca macar la orele de religie sa va invete ce inseamna sex normal, sa va invete ca unul dintre marele pacate impotriva Duhului Sfant este sodomia si ca nu mai esti om intreg dupa ce ai fost sodomizat, oricum cei care sodomizeaza sunt ai diavolului.
0
05-08-2014, ora 15:25
cronoss
Nu este medic/terapeut
cronoss
OK, e si asta o parere.Dar nu voiam sa discut despre alegerea pe care am facut-o, voiam doar sa stiu care ar fi sansele de a ramane insarcinata cu toate ca a ejaculat afara...si din cate stiu eu nu erau urme de sperma in vagin..Dar eu sunt mai paranoica si de...o parere medicala, va rog?Si nu una religioasa daca se poate...
0
05-08-2014, ora 15:27
cronoss
Nu este medic/terapeut
cronoss
Uitasem sa mentionez ca am mai avut un contact sexual obisnuit cu cateva ore inainte...nu stiu..ma gadeam ca si asta e important...
0
06-08-2014, ora 15:29
stevens
Nu este medic/terapeut
stevens
D-na Elina luati in considerare ca baiatul poate fi el insusi cel pacalit si atunci nu mai este "omul diavolului" ci un om care a cazut in ispita iubitei si amandoi in a cine stie cui ! :) Si teoretic dar si practic este valabila aceasta varianta ! Misandrismul Dv. cam bate la ochi ! :)
1
07-08-2014, ora 13:42
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
M-am hotarat ca pana la sfarsitul vietii mele sa apar principiile in care cred si asta inseamna credinta mea, ce cred eu despre Dumnezeu si viata, despre normalul in sexualitate, despre alimentatie, despre boli, despre o educatie normala a copiilor, etc. Daca vreti sa stiti mai multe, aflati ca sunt impotriva sexului inainte de 18 ani si sa stiti ca se poate trai si fara sex, sexul nu trebuie sa fie la baza nevoilor fiziologice, poate fi privit ca un bonus si respectat...
0
07-08-2014, ora 16:43
stevens
Nu este medic/terapeut
stevens
Este ok si cred ca nu numai eu dar mai multa lume va dreptate ca sexul este mult supraestimat in zilele noastre !
Am spus doar ca in situatiile de acest gen nu doar barbatii au initiativa !
Misandria sau misandrinismul este opusul sau omologul misoginismului !
0
08-08-2014, ora 12:57
Frasia
Nu este medic/terapeut
Frasia
Fata.esti produsul unui sex anal/?Intreaba parintii..sa vezi ce raspuns primesti.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul anal
  •