Rezultatul la biopsie

27-12-2009
PLINA DE VIATA
Nu este medic/terapeut
PLINA DE VIATA
Ma numesc Dana sunt din tg-jiu, IN URMA CONIZATIEI rezultatul biopsiei este:neoplazie intraepiteliala de grad inalt CIN 3, (.), extensie intraglandulara asociata cu carcinom scuamos microinvaziv ( sub 3 mm.in profunzime si, sub 7 mm estensie longitudinala), s-a efectuat in Bucuresti la Spit.Universitar.ce ma puteti sfatui, unde sa merg mai departe si la cine?Va multumesc tuturor
1 comentarii
0
28-12-2009, ora 11:37
anca cornea
Nu este medic/terapeut
anca cornea
Draga Dana, indiferent ce ai, o f speciala si eficienta si lejera detoxifiere te rezolva.
Iti spun simplu, ce sa iei, fara sa-ti explic. Daca vei dori, imi spui tu.
1. ARGILA - doze adevarate, de 10 ori mai mari decat in prospect (eu am luat de 16 ori mai mult)
2. BRANCA URSULUI - vasodilatator bland ce favorizeaza patrunderea remediilor peste tot.
3. DROJIN, apoi EXTRACT DE CEAI VERDE, apoi CATINOFORT, ETC - antioxidanti extra, puternici.
4. ANTIPARAZITAR - de la farm. naturiste - de ex. Black wanut leaves, Papaya, garlic, doze maxime.
5. SUC LA STORCATOR - din varza (este cel mai bazic si antioxidant), sau morcov - 500 ml dimineata, dar si mai tarziu, pe stomacul gol.

Mie mi-a rezolvat o tumora maligna intre ovar si uter.
Zaharul va fi inlocuit total de miere de calitate, din sursa serioasa.
Carne mult mai putina.
Sa stii Danuta ca trat. cele mai puternice sunt cele naturiste. Numai sa insisti pe remediul bazic (alcalin), nu numai pe plantute, stii cum se vorbeste.
Remediul number one este cel bazic (alcalin).
Poti sa-mi scrii -
(citeste pe net cancer bazic sau alcalin, vei vedea minunile pe care le face, ce sa-i faci, de-acum te vei familiariza si cu acesti termeni).
Toata sanatatea din lume ti-o doresc,
anca
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.