Rezultate extraordinare reflexoterapie

20-03-2013
marasescu_any@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
marasescu_any@yahoo.com
REFLEXOTERAPEUT FFF BUN CU REZULTATE EXTRAORDINARE: D-NA ANY
Tel: 0760.613.134.
VA DORESC MULTA SANATATE !!!!!!
Ma numesc IVAN MARIA si am avut cancer de san in anul 2003, operata, tratata cu chimioterapie, iradiata. In octombrie 2012 am am inceput sa ma simt rau, sa am analize proaste si mi s-au dezvoltat in celalalt san ganglonii axilari cu adenopatie, hemangiom la ficat destul de mare, san marit, dureros si congestionat, pietricele la rinichi, dureri ffffffffff mari de cap (MIGRENE), dureri cervicale, dureri de oase (sold, genunchi), maini amortite pana la cot, fibrom al pielii, tulburari de vedere, oboseala generala, stare generala foarte proasta.
In ianuarie 20013 am gasit-o cu ajutorul lui Dumnezeu pe D.na Any- reflexoterapeut, cadru medical, prin persoane care pe care le-a tratat la cabinet. Am urmat toate indicatiile date de dansa si am inceput reflexoterapia, sedinte de drenaj limfatic, sedinte de presopunctura in data de 8 ianuarie. Dupa doua saptamani de sedinte zilnice am fost programata de catre oncolog la ecoplastie de san si s-a constatat ca nodulul meu scazuse de la 10 mm la 6 mm, iar analizele de sange curente si speciale au iesitmult imbunatatite. Am continuat timp de 45 zile sedintele si m-am programat din nou la control clinic oncologic. Am avut surpriza sa descopar ca nu mai aveam nici o urma de ganglion, durere sau congestive in san. Medicul ma privea cu mirare si compara analizele din octombrie cu cele recente si nu-i venea sa creada ce rezultate am. Pentru migrene chunuitoare care se repetau la mai putin de 5 zile si nu cedau cu absolut nimic, ma indopam cu cate 10 antiinflamatore zilnic, am facut reflexoterapie si presopuncturi timp de 20 sedinte si am scapat de aceste dureri care ma chinuiau de mai mult de 10 ani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Am continuat aceste sedinte de reflexoterapie zilnic timp de 60 zile, dupa care am inceput 1 zi da si 1 nu. In prezent ma simt fffffffffffffffffffffff bine si continui sedintele de 3 ori pe saptamana. Am fost foarte afectata in urma chimiotarapiei si iradierilor facute pe partea stanga, fiind probleme de sanatate cronice, eliminarea toxinelor, cristalelor, oxalatilor s-a facut ffff greu. In prezent ma simt foarte bine, nu ma mai doare capul, ceafa, picioarele, a disparut oboseala si somnolenta. Puteti sa va tratati cu incredere la d-na ANY, O SA FITI FOARTE MULTUMITI DE REZULTATE.RECOMAND CU INCREDERE !!!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.