Recomanda cineva un chirurg urolog f. bun?

20-11-2012
Tibiliu
Nu este medic/terapeut
Tibiliu
Buna ziua!
O cunostinta a suferit un accident in urma caruia s-a ales cu traumatisme grave ale cailor urinare, genitale etc. Momentan utilizeaza o sonda urinara in permanenta. Trebuie sa faca o operatie mai complicata si cauta un chirurg bun. Are cineva o sugestie?
Multumesc mult!
7 comentarii
0
20-11-2012, ora 08:25
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
precizeaza in care oras????
sanatate
0
21-11-2012, ora 18:28
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Urologie Spitalul Clinic Fundeni sau Urologie Spitalul Panduri, in Bucuresti. Numai bine
0
22-11-2012, ora 22:23
Tibiliu
Nu este medic/terapeut
Tibiliu
Multumesc mult pentru raspunsuri!
Iertati-ma! In Bucuresti.
Despre Panduri nu am citit de bine pe acest site...
M-as bucura daca as primi un raspuns de la o persoana care a avut o problema asemanatoare, si daca ar putea sa-mi dea chiar un nume de doctor. Pana atunci ii transmit sugestiile Dvs.
Multa sanatate!
0
29-12-2012, ora 00:33
rgz
Nu este medic/terapeut
rgz
Dl. Prof. Ioan Coman, din Cluj. M-a operat de hidronefroza congenitala grad 2 si sunt foarte multumita de rezultat. In ceea ce priveste orasul, nu cred ca mai conteaza atunci cand e vorba de o operatie complexa. Eu sunt din Suceava, de exemplu. Mai stiu pe cineva care s-a operat la un alt medic de renume, dar nu a avut un rezultat bun, si tot Dl. Prof. Ioan Coman a rezolvat problema. Eu am mare incredere in dumnealui. Sanatate!
0
30-12-2012, ora 14:44
Tibiliu
Nu este medic/terapeut
Tibiliu
Multumesc tuturor pentru raspunsuri!
S-a rezolvat problema cu succes la Spitalul Fundeni si pacientul e foarte multumit!
Multa sanatate!
0
09-02-2013, ora 21:52
danath
Nu este medic/terapeut
danath
Va rog mult sa-mi spuneti numele chirurgului de la sp Fundeni. Multumesc frumos!
0
14-06-2013, ora 23:23
Tibiliu
Nu este medic/terapeut
Tibiliu
Chirurgul a fost pana la urma un anume Gringu sau Cringu (cu i de la "inceput"), de la Fundeni, urologie, nu era profesorul principal, dar pacientul e bine.
Imi cer iertare pentru intarziere!
Va doresc multa sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Infecția urinară
  •