Raceala la ovare

01-09-2010
patrii
Nu este medic/terapeut
patrii
De cateva zile ma dor foarte tare ovarele si le simt umflate(una din cauze cred ca este aceea ca am stat pe niste scari de beton afara si era foarte frig). Inainte cu 2 saptamani am observat o scurgere de culoare si miros normal doar ca era cheag, la fel mai patesc si cand sunt la ciclu. Ar trebui sa ma duc la un medic ginecolog? Mentionez ca am 15 ani si sunt virgina.
1 comentarii
0
01-09-2010, ora 02:45
miki pissi
Nu este medic/terapeut
miki pissi
salut!.de la o vreme ma doare foarte tare in zona genitala mai ales in timpul actului sexual, mai precis in momentul penetrari.acum cateva zile durerea a fost insuportabila, acum nu mai este chiar aja dar tot ridica si semne de intrebare.voi merge la un ginecolog dar totusi daca am gasit acest site vreau sa pun intrebarea ce ar putea fi?ma sperie destul de mult!vara aceasta am lucrat pe plaja si era destul de curent seara si ma gandesc sa nu fi racit foarte tare.atunci cand ma duc la baie nu prea ma doare.cateodata mai ales in mon de fatza ma doare tot corpul, simt o durere imensa inauntru.plus faptul ca durerea din mon penetrarii este insuportabila incat incetam tot si simt cum mi'se ravaseste tot corpul si tremur totata.as dori si eu o parere despre ce as putea avea pana ajung la ginecolog.va multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Răceala la ovare
  •